Co je naše Sezónní káva?

Vytvořili jsme speciální kávové směsi s malým množstvím koření či jiných přísad, které vkládáme do našich kávových filtrů. Máme 3 druhy a jelikož jsou vyladěny právě, aby co nejvíce přišli vhod dle daného období, nazýváme je sezónními kávami.

 

Vánoční káva

Od září do prosince u nás na eshopu můžete zakoupit Vánoční sezónní kávu. Jedná se o silnou směs robusty a arabiky, která je naší nejoblíbenější kávou s názvem DeeBee a k tomu je přidaná směs koření. Zvolené koření evokuje Vánoce, jedná se o kardamon, hřebíček,  lékořici a špetka třtinového cukru.

 

Zimní Chilli káva

Od ledna do dubna u nás na eshopu můžete koupit Zimní Chili kávu, která zahřeje a povzbudí v chmurných dnech. Jak je z názvu patrné ve směsi kávy je trošku chilli se zázvorem a špetka třtinového cukru. 

 

 

Letní 3v1 filtr

Ať toho v létě můžete stihnout co nejvíce, připravili jsme kávu 3v1, která obsahuje mléko a špetku třtinového cukru. Jen prolijete horkou vodou a máte kvalitní filtrovanou kávu zjemněnou mlékem a mírně oslazenou cukrem. Od května do srpna je u nás k dostání tato sezónní kombinace. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.
eco
Myslíme na životní prostředí

Zatím naše filtrační sáčky nejsou humusovatelné, ale usilovně na tom pracujeme. Již tento rok, chceme začít výrobu ze zcela kompostovatelných materiálů.

Již nyní však děláme pro životní prostředí maximum. Můžete nám zaslat naše obaly, my vám proplatíme náklady na dopravu a my obaly ekologicky a smysluplně zlikvidujeme. Před odesláním filtračních sáčků je potřeba, abyste je zbavili kávové sedliny. Tu můžete použít třeba na ekologický kompost. Minimální množství vámi odeslaných použitých obalů je 1 kg.

Před odesláním je potřeba nás kontaktovat, sdělíme vám informace o odeslání.