Co je naše Sezónní káva?

Vytvořili jsme speciální kávové směsi s malým množstvím koření či jiných přísad, které vkládáme do našich kávových filtrů. Máme 3 druhy a jelikož jsou vyladěny právě, aby co nejvíce přišli vhod dle daného období, nazýváme je sezónními kávami.

Vánoční káva

Od září do prosince u nás na eshopu můžete zakoupit Vánoční sezónní kávu. Jedná se o silnou směs robusty a arabiky, která je naší nejoblíbenější kávou s názvem DeeBee a k tomu je přidaná směs koření. Zvolené koření evokuje Vánoce, jedná se o kardamon, hřebíček,  lékořici a špetka třtinového cukru.

Přejít na dárková balení

Zimní Chilli káva

Od ledna do dubna u nás na eshopu můžete koupit Zimní Chili kávu, která zahřeje a povzbudí v chmurných dnech. Jak je z názvu patrné ve směsi kávy je trošku chilli se zázvorem a špetka třtinového cukru. 

 

Letní 3v1 filtr

Ať toho v létě můžete stihnout co nejvíce, připravili jsme kávu 3v1, která obsahuje mléko a špetku třtinového cukru. Jen prolijete horkou vodou a máte kvalitní filtrovanou kávu zjemněnou mlékem a mírně oslazenou cukrem. Od května do srpna je u nás k dostání tato sezónní kombinace. 

Objednejte
DEGUSTAČNÍ BALÍČEK 129 Kč S DOPRAVOU ZDARMA
a v případě nespokojenosti vám vrátíme celou částku

JEDINEČNÉ VÝHODY

kdekoliv

Kávu lze připravit
kdekoliv a kdykoliv

rucni

Používáme znovu-uzavíratelné obaly a z kávy nevyprchá žádné aroma

namleto

Kávu pražíme 3x měsíčně
a je tak stále čerstvá

namleto

Není potřeba kávovar ani jiné příslušenství

namleto

Dárek zdarma při nákupu nad 500 Kč

namleto

Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

namleto

Myslíme na životní prostředí

Varianty balení
1 x 10 g Každý filtr s kávou je balený zvlášť
5 x 10 g, 10 x 10 g, 30 x 10 g Jednotlivé filtry s kávou jsou umístěny po více kusech do jednoho opětovně uzavíratelného obalu.
Postup přípravy
Odtrhni filtr
Nasaď na hrnek
Prolej horkou vodou