Tip
Kód: 96601

Kešu ořechy a mandle ve skořici, 150g

Neohodnoceno
199 Kč
Skladem

s karamelizovaným cukrem a skořicí | Brazílie a Řecko | 50% kešu a 50% mandle

Kategorie: Oříšky ke kávě
Hmotnost: 0.3 kg

Směs kešu oříšků a mandlí pražené s karamelizovaným cukrem a skořicí. Sladké tak akorát, aby karamel nepřebil chuť oříšků. Naše kešu i mandle jsou extrémně velké s lahodnou krémovou chutí. Oříšky odebíráme přímo od pěstitelů z Brazílie a Řecka.

 

Chuť  Sladká
Hmotnost  150 g
Složení 50%  kešu, 50%  mandle, cukr, skořice, sůl 
Odkud pochází naše Kešu

Kešu se pěstuje na stromech ledvinovníku západního, který jsou až 15 metrů vysoký. Stromy produkují kešu jablka, kde semínkem je právě oříšek kešu.

Naše Kešu oříšky, které jsou praženy v Česku, odebíráme od pěstitelů z celé Brazílie. Právě Brazílie je původní domovinou stromů ledvinovníku, který se během 16. století rozšířil portugalskými mořeplavci do Mosambiku a do oblastí Indie.

Kešu z Kávy do kapsy patří mezi extratřídu Kešu a je jeden z nejdražších dostupných ořechů. Má to své opodstatnění, jelikož větší a chutnější Kešu nikde jinde nekoupíte. Navíc jsou některé naše Kešu vyladěné směsí koření, která z něj dělají výbornou pochoutku nejen ke kávě.

Odkud pochází naše Mandle

Mandle je název plodu stromu mandloně obecné. Je příbuzná s meruňkami a dokonce se dá pěstovat i v Česku, kde největší sady se nachází na jižní Moravě na Hustopečsku.

Naše Mandle však z Česka nejsou, pochází z Řecka. Konkrétně jsou naše Mandle pěstovány na ostrově Chios a právě zde je pěstována odrůda s největšími Mandlemi na světě.

Na fotce je Belós Zotico, majitel a farmář sadu, odkud odebíráme naše extra velké a nezvykle chutné mandle. Jeho specializací je šlechtění Mandloně obecné a prodej sazenic do celého světa. Dle jeho slov je největší kumšt roubování, kdy je zásadní výběr kořenového nosiče a plodící části. Vhodná kombinace zajistí odolný strom s vysokou výnosností.

Objednejte
DEGUSTAČNÍ BALÍČEK 129 Kč S DOPRAVOU ZDARMA
a v případě nespokojenosti vám vrátíme celou částku

JEDINEČNÉ VÝHODY

kdekoliv

Kávu lze připravit
kdekoliv a kdykoliv

rucni

Používáme znovu-uzavíratelné obaly a z kávy nevyprchá žádné aroma

namleto

Kávu pražíme 3x měsíčně
a je tak stále čerstvá

namleto

Není potřeba kávovar ani jiné příslušenství

namleto

Dárek zdarma při nákupu nad 500 Kč

namleto

Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

namleto

Myslíme na životní prostředí

Varianty balení
1 x 10 g Každý filtr s kávou je balený zvlášť
5 x 10 g, 10 x 10 g, 30 x 10 g Jednotlivé filtry s kávou jsou umístěny po více kusech do jednoho opětovně uzavíratelného obalu.
Postup přípravy
Odtrhni filtr
Nasaď na hrnek
Prolej horkou vodou