Kód: 97310

Cestovní vařič na plynový zásobník

Neohodnoceno
390 Kč
Skladem

Plynový vařič se závitem K192

Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 0.4 kg

Ať cestujete autem nebo s baťohem vždy je životně důležité si připravit kávu. Plynový vařič je spolehlivým zdrojem tepla, díky kterému uvaříte vodu či připravíte pokrm. Kvalitníě konstruovaný plynový vařič je vhodný k propojení námi nabízených kartuší (plynových zásobníků) typu CA-300 a CA-500.

Výhoda tohoto vařiče je, že po použití jej lze vždy oddělit od kartuše a tím nezabere moc místa. Průměr plotýnky 125 mm vytváří dostatečnou plochu i pro větší hrnec. Kartuše na tento vařič lze dokoupit téměř kdekoli na světě.

 

Průměr plotýnky 12,5 cm
Kartuše typu CA-300 a CA-500 (nejběžnější typ)
Hmotnost

190 g

Materiál

ocel

Rozměr

12,5 x 7,5 cm

Závit

K192

Podrobný popis vařiče

 

Výhoda / nevýhoda

Všechno má své výhody a nevýhody. U našeho vařiče je extrémní výhoda jeho pevnost a odolnost. Při běžném zacházení je nerozbitný, jelikož má minimum pohyblivých částí. To sebou přináší jednu nevýhodu, a to je jeho skladnost. I při svých malých rozměrech existují vařiče menší, které jsou ovšem skládací. Avšak čím více pohyblivých části, tím větší možnost závady. Každý si tedy musí určit, co po vařiči vyžaduje. Pokud však nejste batůžkář, který se potřebuje vejít do 7 kg, je pro vás lepší mít pevný a nerozbitný vařič.

 

Stabilita

Díky tomu, že vařič není skládací, vaření na něm je mnohem pohodlnější. Když je vařič skládací, jeho pohyblivé části přináší velkou vratkost při umístění ešusu na vařič. To sebou přináší časté nehody v podobě převráceného jídla na zem. Při troše opatrnosti vám převrácení jídla s našim stabilním vařičem nehrozí.

 

Univerzální závit

Závit K192 je nejběžněji používaným závitem na plynové zásobníky (kartuše) na světě. To je obrovskou výhodou, jelikož nejsou zásobníky na plyn bezedné. Když cestujete delší dobu, pořízení náhradního zásobníku na plyn bude pro vás velice snadné.

 

Rovnoměrný výhřevnost

Varná plocha se skládá z poměrně masivní oceli. To zajišťuje rovnoměrnou výhřevnost a velkou varnou plochu. Jídlo máte tak ohřáté rychleji a rovnoměrněji než u skládacích vařičů.

Objednejte
DEGUSTAČNÍ BALÍČEK 129 Kč S DOPRAVOU ZDARMA
a v případě nespokojenosti vám vrátíme celou částku

JEDINEČNÉ VÝHODY

kdekoliv

Kávu lze připravit
kdekoliv a kdykoliv

rucni

Používáme znovu-uzavíratelné obaly a z kávy nevyprchá žádné aroma

namleto

Kávu pražíme 3x měsíčně
a je tak stále čerstvá

namleto

Není potřeba kávovar ani jiné příslušenství

namleto

Dárek zdarma při nákupu nad 500 Kč

namleto

Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

namleto

Myslíme na životní prostředí

Varianty balení
1 x 10 g Každý filtr s kávou je balený zvlášť
5 x 10 g, 10 x 10 g, 30 x 10 g Jednotlivé filtry s kávou jsou umístěny po více kusech do jednoho opětovně uzavíratelného obalu.
Postup přípravy
Odtrhni filtr
Nasaď na hrnek
Prolej horkou vodou