Prázdninová hra s Doppie Coffee

Prázdninová hra s Doppie Coffee

Poznej Pardubice


Pravidla

Aby kavárenská hra nebyla úplná anarchie, zde uvádíme pár základních pravidel.

Obrázek článku

 

 

Jaká je výhra

Dohromady se soutěží o 5 voucherů schovaných na 5 různých místech v Pardubicích a okolí. Každý voucher v sobě zahrnuje unikátní kód na pořízení jakékoliv cestovní kávy z eshopu www.kavadokapsy.cz v hodnotě 220,-. A zároveň každý voucher můžete použít jako předplacenou kartičku do kavárny Doppie Coffee v hodnotě 220,-. Můžete si tak chodit na kávičky každý den, dokud částku nevyčerpáte. Dohromady získáte 440,- na kávu za jeden voucher.

Doba trvání soutěže

Po dobu letních prázdnin od 20.7. do 23.8.2020 Dohromady 5 týdnů. Každý týden budete získávat indicie pro jeden voucher. Kdo najde voucher jako první, voucher je jeho. Pokud nám dáte vědět, že jste voucher našli či se dokonce vyfotíte a vložíte foto na Facebook Doppie Coffee nebo Instagram, budeme neskutečně rádi :)


Kde najdete vouchery

Na Facebookových stránkách Doppie Coffee budou postupně odkrývány indicie k jednotlivým místům. Jednotlivá místa musíte uhodnout a voucher najít jako první.

Obecné

Dostihové závodiště je přístupné pro veřejnost každý všední den od 7:00 – 16:30.

Veškeré Vouchery jsou volně přístupné ze země. Nemusíte lézt do výšek. Neubližte sobě ani okolí. Hru si hlavně užijte a projděte se po Pardubicích. To je náš cíl :) 

 

Těšíme se na Vás. Užijte si Pardubice :)


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.
eco
Myslíme na životní prostředí

Zatím naše filtrační sáčky nejsou humusovatelné, ale usilovně na tom pracujeme. Již tento rok, chceme začít výrobu ze zcela kompostovatelných materiálů.

Již nyní však děláme pro životní prostředí maximum. Můžete nám zaslat naše obaly, my vám proplatíme náklady na dopravu a my obaly ekologicky a smysluplně zlikvidujeme. Před odesláním filtračních sáčků je potřeba, abyste je zbavili kávové sedliny. Tu můžete použít třeba na ekologický kompost. Minimální množství vámi odeslaných použitých obalů je 1 kg.

Před odesláním je potřeba nás kontaktovat, sdělíme vám informace o odeslání.