Prázdninová hra s Doppie Coffee

Prázdninová hra s Doppie Coffee

Poznej Pardubice


Pravidla

Aby kavárenská hra nebyla úplná anarchie, zde uvádíme pár základních pravidel.

Obrázek článku

 

 

Jaká je výhra

Dohromady se soutěží o 5 voucherů schovaných na 5 různých místech v Pardubicích a okolí. Každý voucher v sobě zahrnuje unikátní kód na pořízení jakékoliv cestovní kávy z eshopu www.kavadokapsy.cz v hodnotě 220,-. A zároveň každý voucher můžete použít jako předplacenou kartičku do kavárny Doppie Coffee v hodnotě 220,-. Můžete si tak chodit na kávičky každý den, dokud částku nevyčerpáte. Dohromady získáte 440,- na kávu za jeden voucher.

Doba trvání soutěže

Po dobu letních prázdnin od 20.7. do 23.8.2020 Dohromady 5 týdnů. Každý týden budete získávat indicie pro jeden voucher. Kdo najde voucher jako první, voucher je jeho. Pokud nám dáte vědět, že jste voucher našli či se dokonce vyfotíte a vložíte foto na Facebook Doppie Coffee nebo Instagram, budeme neskutečně rádi :)


Kde najdete vouchery

Na Facebookových stránkách Doppie Coffee budou postupně odkrývány indicie k jednotlivým místům. Jednotlivá místa musíte uhodnout a voucher najít jako první.

Obecné

Dostihové závodiště je přístupné pro veřejnost každý všední den od 7:00 – 16:30.

Veškeré Vouchery jsou volně přístupné ze země. Nemusíte lézt do výšek. Neubližte sobě ani okolí. Hru si hlavně užijte a projděte se po Pardubicích. To je náš cíl :) 

 

Těšíme se na Vás. Užijte si Pardubice :)


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.