Objednávky přijaté a zaplacené od 11.7. budeme odesílat nejpozději v pondělí 22.7. Děkujeme moc a užívejte sluníčka a dovolených :)

Množství kofeinu v kávě


Kofein a energetické nápoje

Na obsah kofeinu, který byl uměle přidán existuje norma, která předepisuje maximální množství kofeinu ve 100 ml nápoje, které je 32 mg. Tudíž v energetických nápojích, jako je Semtex®, Red Bull® a třeba Big Schock ® je kofeinu 3 x méně než v naší Dee Bee kávě.

Přejít do kávy ve filtru

Kofein v kávě

V kávě je kofeinu obsaženo zdaleka nejvíce, a to například v naší Dee Bee kávě, která je kofeinem přímo nabyta. To je zajištěno především obsahem robusty. Robusta (druh kávovníku) je známa tím, že obsahuje cca 2-3 x více kofeinu než arabika a při našem měření jsme zjistili, že ve 100 ml naší Dee Bee je cca 100 mg kofeinu, což je pořádná dávka, která rychlým způsobem (cca do 1 minuty od vypití kávy) zajistí čilost organismu.

Máme pro vás tip!

Zkuste Kávu do kapsy. Naše šikovné kávové filtry, které jsou již naplněné namletou čerstvou kávou z těch nejlepších světových pražíren, vás okouzlí svou jednoduchou přípravou a dokonalou chutí. Jestli jste doma, v práci či na cestách, stačí vytáhnout šikovný pytlík a připravit si dokonalou kávu do 2 minut. Postačí vám jen hrnek a horká voda.

O co se jedná? Podívejte se na postup přípravy, ohromí vás jeho jednoduchost

 

 

 

Objednejte
DEGUSTAČNÍ BALÍČEK 129 Kč S DOPRAVOU ZDARMA
a v případě nespokojenosti vám vrátíme celou částku

JEDINEČNÉ VÝHODY

kdekoliv

Kávu lze připravit
kdekoliv a kdykoliv

rucni

Používáme znovu-uzavíratelné obaly a z kávy nevyprchá žádné aroma

namleto

Kávu pražíme 3x měsíčně
a je tak stále čerstvá

namleto

Není potřeba kávovar ani jiné příslušenství

namleto

Dárek zdarma při nákupu nad 500 Kč

namleto

Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

namleto

Myslíme na životní prostředí

Varianty balení
1 x 10 g Každý filtr s kávou je balený zvlášť
5 x 10 g, 10 x 10 g, 30 x 10 g Jednotlivé filtry s kávou jsou umístěny po více kusech do jednoho opětovně uzavíratelného obalu.
Postup přípravy
Odtrhni filtr
Nasaď na hrnek
Prolej horkou vodou