Káva v kapslích vs. káva do kapsy

Velmi populární způsob přípravy kávy se stal součástí mnoha domácnostní a kanceláří. Řeč je o kávovarech na kapsle. Je však tato varianta výhodná a kvalitní? To si povíme v tomto článku.

 kapsle

Kolik stojí kávovar na kapsle?

Nejlevnější kávovary na kapsle ve slevách stojí kolem 1500 Kč. Tyto kávovary můžou být velice nekvalitní a v mnoha případech vydrží sotva jeden rok. Běžné kávovary na kapsle stojí kolem 3000 Kč. Stojí však za to si připlatit? Tak jako tak, reklamace bývají problematické, jelikož si výrobce vždy může najít únikovou cestu. Třeba jak se stalo jednou nám. V kanceláři jsme používali kapslový kávovar jedné nejmenované firmy. Po asi 9 měsících používání z kávovaru přestala káva vytékat. Po reklamaci, která nám nebyla uznána, nám bylo řečeno, že kávovar je zavápněn. Reklamace nebyla uznána z důvodu používání nevhodné vody. Z výsledků vody, které jsme si provedli, byly patrné normové, tedy správné hodnoty minerálů ve vodě.

 

Tudíž z běžně používané vody v České republice se kávovar po 9 měsících stal nefunkční bez možnosti náhrady škody. Navíc samotné kapsle do kávovaru stojí kolem 10 Kč. Když tedy vezmeme v potaz cenu kapslí, cenu kávovaru a životnost kávovaru oproti Kávě do kapsy je kapslový kávovar nevýhodný. A jak je to s kvalitou? Záleží kapsle od kapslí. Za nás vyhrává Káva do kapsy.

 

O co se jedná? Podívejte se na postup přípravy, ohromí vás jeho jednoduchost

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.
eco
Myslíme na životní prostředí

Zatím naše filtrační sáčky nejsou humusovatelné, ale usilovně na tom pracujeme. Již tento rok, chceme začít výrobu ze zcela kompostovatelných materiálů.

Již nyní však děláme pro životní prostředí maximum. Můžete nám zaslat naše obaly, my vám proplatíme náklady na dopravu a my obaly ekologicky a smysluplně zlikvidujeme. Před odesláním filtračních sáčků je potřeba, abyste je zbavili kávové sedliny. Tu můžete použít třeba na ekologický kompost. Minimální množství vámi odeslaných použitých obalů je 1 kg.

Před odesláním je potřeba nás kontaktovat, sdělíme vám informace o odeslání.