Kód: 741

Nerezový plecháček s logem Kávy do kapsy

Neohodnoceno
269 Kč
Skladem

S logem Kávy do kapsy a s dvojitou stěnou je ideální pro horké nápoje

Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 0.2 kg

Naše nová varianta plecháčku obsahuje dvojitou stěnu, díky ní je ideální pro horké nápoje. Logo Kávy do kapsy je do plecháčku vygravírované a je tak opravdu odolné, což umožňuje mytí plecháčku i v myčce. Není však vhodný do mikrovlnky ani na oheň, jelikož by v mikrovlnce kvůli svému povrchu "jiskřil" a na ohni by díky dvojitému dnu trvalo uvaření vody příliš dlouho a mohl by se i poškodit.

 

Objem 330 ml 
Hmotnost 160 g
Materiál Nerez ocel
výška / průměr 10 cm / 8 cm
Podrobný popis plecháčku

 

Odolnost

Plecháček se skládá z jednoho kusu již z prvotní výroby. Většina jiných hrnků se skládá z nádobky a dodatečně přidělaného ouška, což snižuje jejich životnost. Náš plecháček je extrémně odolný a bez poškození vydrží pád i z 5 m výšky na betonovou podlahu. 

 

Materiál

Plecháček je z nerezové oceli se zvýšeným obsahem uhlíku a nemůže ho tak poškodit ani zásaditá či kyselá tekutina. Navíc některé kovy mají tu negativní schopnost, že ovlivňují chuť tekutiny či zahubují vitamíny. Náš plecháček je po této stránce naprosto v pořádku.

 

Dvojitá stěna

Kov je ideální materiál pro hrnek na cestování. Keramika je křehká, plast může být zdraví škodlivý. Kov má však u výroby hrnků jednu velkou nevýhodu a to tu, že přenáší teplo. U běžných plecháčků, které nemají dvojitou stěnu, je velice nepohodlné pít horké nápoje. Už o samotný kov si opaříte ruce, rty nebo jazyk. To u našeho plecháčku nehrozí. Díky dvojité stěně nepřenáší teplo a pití horkých nápojů je naprosto pohodlné.

 

Vzhled

Náš nerezový plecháček obsahuje logo Kávy do kapsy. Logo je do plechu vygravírované, to znamená, že je tam laserem vypálené, a tak se nikdy z povrchu nesloupne.

 

Bez povrchové úpravy

Některé nerezové hrnky jsou povrchově upraveny ještě bezbarvým lakem. To sebou přináší riziko uvolňování této povrchové úpravy do tekutiny. Navíc povrchová úprava má o dost menší odolnost než ocel, a tak časem přijde její odlupování. Náš nerezový plecháček je bez povrchové úpravy.

Objednejte
DEGUSTAČNÍ BALÍČEK 129 Kč S DOPRAVOU ZDARMA
a v případě nespokojenosti vám vrátíme celou částku

JEDINEČNÉ VÝHODY

kdekoliv

Kávu lze připravit
kdekoliv a kdykoliv

rucni

Používáme znovu-uzavíratelné obaly a z kávy nevyprchá žádné aroma

namleto

Kávu pražíme 3x měsíčně
a je tak stále čerstvá

namleto

Není potřeba kávovar ani jiné příslušenství

namleto

Dárek zdarma při nákupu nad 500 Kč

namleto

Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

namleto

Myslíme na životní prostředí

Varianty balení
1 x 10 g Každý filtr s kávou je balený zvlášť
5 x 10 g, 10 x 10 g, 30 x 10 g Jednotlivé filtry s kávou jsou umístěny po více kusech do jednoho opětovně uzavíratelného obalu.
Postup přípravy
Odtrhni filtr
Nasaď na hrnek
Prolej horkou vodou