Kód: 96605

Pražené kešu mátové a poloslané, 150g

Neohodnoceno
199 Kč
Skladem

máta a sůl | Brazílie a Řecko | 50% kešu a 50% mandle

Kategorie: Oříšky ke kávě
Hmotnost: 0.3 kg

Mátové a slané kešu jsou čerstvě, ručně a na sucho (bez oleje) pražené. Vhodné na jakékoliv denní či noční mlsání. Máta se dokonale hodí do chuťové symbiózy s kešu. V netradičních chutích si libujeme a ladíme je k dokonalosti, přece jen běžné kešu kde kdo zná tak proč nezkusit něco nového?

 

Chuť  Slaná
Hmotnost  150 g
Složení 100%  kešu, cibule mletá, česnek mletý, máta mletá, sůl 
Odkud pochází naše Kešu

Kešu jsou plody stromu ledvinovníku západního, který dorůstá výšky až 15 metrů. Stromy vytvářejí kešu jablka se semínky, kterými jsou právě oříšky kešu.

Naše Kešu oříšky pražené v Česku, odebíráme od pěstitelů z celé Brazílie. Právě Brazílie je původní domovinou stromů ledvinovníku, který během 16. století rozšířili portugalští mořeplavci do Mosambiku a Indie.

Naše Kešu patří mezi extratřídu kešu a je jedním z nejdražších dostupných ořechů. Má to své opodstatnění, jelikož větší a chutnější kešu nikde jinde nekoupíte. Navíc jsou některé naše kešu vyladěné směsí koření, která z něj dělá výbornou pochoutku nejen ke kávě.

Odkud pochází naše Mandle

Mandle je název plodu stromu mandloně obecné. Je příbuzná s meruňkami, a dokonce se dá pěstovat i v Česku. Největší sady u nás se nachází na jižní Moravě na Hustopečsku.

Naše Mandle však z Česka nejsou, pochází z Řecka. Mandle jsou pěstovány na ostrově Chios a zrovna tady je pěstována odrůda s největšími mandlemi na světě.

Na fotce je Belós Zotico, majitel a farmář sadu, odkud odebíráme naše extra velké a nezvykle chutné mandle. Specializuje se na šlechtění mandloně obecné a prodej sazenic do celého světa. Dle něho je největší kumšt roubování, kdy je zásadní výběr kořenového nosiče a plodící části. Vhodná kombinace zajistí odolný strom s vysokou výnosností.

Objednejte
DEGUSTAČNÍ BALÍČEK 129 Kč S DOPRAVOU ZDARMA
a v případě nespokojenosti vám vrátíme celou částku

JEDINEČNÉ VÝHODY

kdekoliv

Kávu lze připravit
kdekoliv a kdykoliv

rucni

Používáme znovu-uzavíratelné obaly a z kávy nevyprchá žádné aroma

namleto

Kávu pražíme 3x měsíčně
a je tak stále čerstvá

namleto

Není potřeba kávovar ani jiné příslušenství

namleto

Dárek zdarma při nákupu nad 500 Kč

namleto

Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

namleto

Myslíme na životní prostředí

Varianty balení
1 x 10 g Každý filtr s kávou je balený zvlášť
5 x 10 g, 10 x 10 g, 30 x 10 g Jednotlivé filtry s kávou jsou umístěny po více kusech do jednoho opětovně uzavíratelného obalu.
Postup přípravy
Odtrhni filtr
Nasaď na hrnek
Prolej horkou vodou